Nasıl rezervasyon yapacaksınız ?

• Online olarak www.perlarentacar.com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve isterseniz basit adımlarla rezervasyon yaptırabilirsiniz.
232 281 3383 veya 552 208 3383 numaralı çağrı merkezini arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.
info@perlarentacar.com adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.

Aracı nasıl teslim alacaksınız ?

• Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve rezervasyon bilgileriniz size e-mail ve telefon ile en kısa sürede bildirilir. Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra sizin için en uygun Perla aracı hazırlanır. 
• Havaalanında karşılama tercih edilmiş ise rezervasyon bilgilerinde belirtmiş olduğunuz saatte, 552 208 3383 nolu çağrı merkezimizi arayarak aracınızı otoparkta teslim etmek üzere sizi bekleyen personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

Aracı nasıl iade edeceksiniz ?

Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz istasyona gitmeniz yeterli. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her türlü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Faturanızı nasıl alacaksınız ?

Kiralamanın tamamlanmasının ardından kontratınız kapatılır ve en geç yedi iş günü içerisinde faturanız düzenlenir ve posta ile adresinize gönderilir.